Paweł Umiński z początkiem sierpnia został dyrektorem handlowym w Integrity Partners. Firma jest Integratorem rozwiązań cloud & cybersecurity. Paweł Umiński przejmie odpowiedzialność za wyznaczenie kierunków rozwoju działu handlowego oraz dołączy do ścisłego kierownictwa spółki.

Paweł Umiński związany jest z branżą IT od 19 lat. Ostatnio, w Komputronik Biznes, pełnił funkcję dyrektora sprzedaży. Wcześniej pracował w Also na stanowisku dyrektora handlowego oraz w firmie Emerson Network Power (obecnie Vertiv) jako szef kanału sprzedaży w Europie Środkowej. Przed przejściem do Emersona pracował również w ABC Dacie i California Computer.

Dawid Królica

Dawid Królica w Integrity Partners rozpoczyna budowę samodzielnego zespołu sprzedażowego, skoncentrowanego na rozwiązaniach z obszaru cyberbezpieczeństwa – tym samym dołączając do grona dyrektorów sprzedaży w firmie. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa, zebrane podczas pracy w takich firmach jak Extreme Networks, Enterasys Networks, Kapsch.