Wiodący na polskim rynku dystrybutor produktów IT Incom Group, dobrze rozumie przedstawioną powyżej zależność i ciągle skupia się na wzbogaceniu swojej oferty o produkty, które pozwolą nowym i dotychczasowym partnerom biznesowym łatwiej utrzymać przewagę nad konkurencją, zwiększyć swój udział w rynku, a przede wszystkim rentowność biznesu.

Użytkownicy serwisu Incom Online, poszukując produktów odbiegających od klasycznego profilu dystrybutora, mają możliwość znalezienia interesujących ich produktów w specjalnie dedykowanej strefie produktowej. W tym miejscu znajdziemy takie kategorie jak: kemping, zdrowie i uroda, akcesoria dziecięce i wiele innych. Strefy są na bieżąco aktualizowane i dobierane do aktualnego sezonu oraz wydarzeń z nim związanych.

Wewnątrz Stref Produktowych partnerzy Incom Group znajdą również sekcję poświęconą specjalnym okazjom, w której są w stanie szybko znaleźć setki produktów w wyjątkowo korzystnych cenach. Dzięki łatwemu mechanizmowi wyszukiwania, użytkownik jest w stanie jednym kliknięciem dopasować ofertę do potrzeb swoich i jego klientów.

Partnerzy biznesowi Incom Group, zainteresowani większą ekspozycją swoich produktów, mają możliwość uzyskania własnej strefy produktowej w serwisie Incom Online. Przestrzeń poświęcona ich marce może być wzbogacona o dodatkowe opisy oraz grafiki, które pozwolą odbiorcom treści na szybsze podjęcie decyzji zakupowej.

Więcej informacji dla partnerów INCOM Group pod adres: online.incom.pl
Jeśli jeszcze nie jesteś partnerem INCOM Group to zapraszamy tutaj: szybka rejestracja