Nowa siedziba firmy mieści się w kompleksie biurowym przy ul. Postępu 14 na warszawskim Mokotowie, przygotowanym przez HB Reavis Poland. Na 4,7 tys. mkw. powierzchni znajdują się biura, showroom oraz strefa serwisu, które zostały rozlokowane na trzech kondygnacjach. Według spółki głównym czynnikiem wpływającym na wybór nowej siedziby była odpowiednia lokalizacja oraz możliwość dostosowania pomieszczeń do oczekiwań firmy i jej pracowników. Otóż 4,2 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej na biura zostało podzielone na otwartą przestrzeń z miejscami pracy, sale spotkań, pokoje do zebrań i strefy nieformalnych spotkań w open space. Są też miejsca odpoczynku, kuchnia oraz strefa nazwana „no stress”, w której znajduje się m.in. stół do tenisa stołowego, piłkarzyki oraz specjalne miejsce dla najmłodszych.

W biurowcu przy ul. Postępu są m.in. systemy sterowania klimatyzacją, niezależne, strefowe sterowanie temperaturą w każdym pomieszczeniu, szybkobieżne windy, oświetlenie LED i odzyskujące energię elektryczną przy hamowaniu, stacje do ładowania samochodów elektrycznych, stacja uzdatniania wody oraz system chłodzenia swobodnego – free cooling.

Nowe biuro Samsunga zostało przygotowane przez zespół projektowy – Zbigniewa Kostrzewę i Roberta Starzyńskiego z pracowni In Design.
W transakcji najmu Samsung Electronics Polska reprezentowała firma doradcza Colliers International. Dotychczas biura Samsunga znajdowały się przy ul. Marynarskiej w Warszawie.