Wydanie 3.6.1 zastąpiło 3.6. Nowością jest wbudowana Java, której nie trzeba osobno instalować. Resellerinfo.eu pozwala w jednym miejscu sprawdzić ceny u największych dystrybutorów, takich jak AB, ABC Data, Action, Asbis, Incom, Komputronik, NTT TechData i eD’system. Program działa jak przeglądarka. Na podstawie określonego partnumeru lub nazwy produktu łączy się ze stronami wybranych dystrybutorów i ściąga informacje o cenach i dostępności, wyświetlając je w tabelach. Ceny można porównywać bez konieczności posiadania kont u dystrybutorów. Dostęp do aktualnych stawek jest np. z Excela. Istnieje też opcja integracji porównywarki ze sklepem internetowym, wówczas ceny aktualizują się z uwzględnieniem marży sprzedawcy.

Aplikacja ResellerInfo przeszła test zgodności z systemem Microsoft Windows Server 2008. Działa na Windows 7 i Windows 8. Porównywarka uruchomiona została również na platformie Windows Azure.

Wersja demonstracyjna programu jest dostępna na stronie www.resellerinfo.eu/demo.

AKTUALIZACJA, 4.07.2013

Jeśli chodzi o loginy i hasła, to nic nie zmieniło się w porównaniu z poprzednią wersją porównywarki – poinformował Future Home.pl. W razie aktualizacji programu nie trzeba podawać ich na nowo.