Z początkiem lipca br. Magdalena Niemczuk dołączyła do zarządu polskiego oddziału Microsoftu jako nowa dyrektor finansowa.

Wcześniej pracowała w regionalnych strukturach korporacji, zajmując m.in. stanowisko CEE Area Investment Finance Manager.

Z Microsoftem jest związana od 2008 r. Pełniła szereg funkcji finansowych, zarówno w polskim oddziale, jak i w centrali firmy, w tym na stanowisku kontroler biznesowej, liderki odpowiedzialnej za planowanie i analizę finansową (FP&A) oraz menedżerki ds. inwestycji.

Jako CEE Area Finance Controller Magdalena Niemczuk kierowała zespołem Central Finance Controlling. Była odpowiedzialna za analizę wydatków i inwestycji firmy.

Cieszę się z możliwości powrotu do polskiego oddziału Microsoft i bliską współpracę z lokalnym zarządem, który stoi przed ambitnym wyzwaniem realizacji strategii rozwoju Polskiej Doliny Cyfrowej – mówi dyrektor finansowa.

Przed dołączeniem do Microsoftu Magdalena Niemczuk pracowała m.in. w zespole finansowym w EuroNet i KPGM. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz członkinią ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants), największej międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania na całym świecie.