Od 1 września Norbert Biedrzycki zarządza warszawskim oddziałem McKinsey Digital Lab. MDL oferuje klientom usługi łączące doradztwo strategiczne oraz możliwość wdrożenia rozwiązań informatycznych. Zatrudnia programistów, ekspertów IT, konsultantów biznesowych, którzy mają wspierać klientów z całego regionu w cyfrowej transformacji biznesu. MDL specjalizuje się m.in. w takich obszarach jak wdrożenia aplikacji, rozwiązania i analizy Big Data, wdrożenia Internetu rzeczy, zastosowania sztucznej inteligencji oraz blockchain.

Warszawska jednostka jest trzecim w Europie – po Londynie i Berlinie – i siedemnastym na świecie oddziałem McKinsey Digital Lab (MDL).

Norbert Biedrzycki ma ponad 20 lat doświadczenia w biznesie. Pracował już dla McKinsey & Company w Londynie w latach 2003 – 2010 jako młodszy partner zarządzający. Prowadził doradztwo w zakresie strategii, zarządzania zmianą i innowacji. Był także dyrektorem działu usług doradczych i rozwoju biznesu w Oracle'u.

Ostatnio od początku 2016 r. był związany z Atos Polska, jako szef polskiej spółki koncernu oraz wiceprezes ds. integracji systemów na region CEE. Wcześniej był prezesem ABC Daty (2012 – 2014) oraz Sygnity (2010 – 2012).