Euroimpex rozpoczął sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnych Nashuatec CS525 i CS531. Mogą one drukować, kopiować, skanować oraz wysyłać faksy. Przy druku czarno-białym urządzenia drukują i kopiują z szybkością 25 A4 stron na minutę (model CS525) i z szybkością 31 stron na minutę (model CS531). W kolorze kopiują i drukują z tą samą szybkością 6 stron A4 na minutę. Oba modele pracują z rozdzialczością 600 dpi, kopiują w 8-bitowym kolorze, a drukują i skanują w kolorze 10-bitowym. Model CS531 posiada ponadto funkcję druku dwustronnego.
Do obu modeli można dołączyć trzy opcjonalne sortery i sortery-zszywacze, a także cztery opcjonalne kasety na papier (maks. 2050 arkuszy A4) oraz dodatkowy podajnik ręczny. Opcjonalny kontroler przekształci CS525 i CS531 w sieciową drukarkę laserową i skaner. Drukowanie, skanowanie, zszywanie i sortowanie może być zarządzane bezpośrednio z każdego komputera poprzez sieć.
Model CS531 ma pełnokolorowy, dotykowy panel LCD, który umożliwia edycję kopiowanego obrazu. Można miedzy innymi wybrać fragmenty dokumentu i podkreślić je innym kolorem lub dokonać innych zmian w kolorystyce.