NEC Competence Days ProAV Solutions to największa w Polsce impreza dla integratorów działających na rynku AV. Odbędzie się w dniach 18-19 października w Wieliczce.

Spotkanie jest okazją do poznania najnowszych trendów i rozwiązań dla różnych branż, obejmujących technologie przetwarzania obrazu, jak również planów biznesowych producenta. Dla partnerów przygotowano szkolenia, prezentacje i warsztaty. Będzie także wystawa sprzętu NEC i innych marek oferujących komplementarne rozwiązania.

W tym roku organizatorzy planują znacznie rozszerzyć sesje warsztatowe i rozbudować część ekspozycyjną. Po raz pierwszy najlepszym partnerom handlowym zostaną wręczone nagrody NEC Awards.

NEC Display Solutions skoncentruje się przede wszystkim na najnowszych trendach w technologiach wyświetlania obrazu, ścianach LED, monitorach wielkoformatowych opartych na platformie Athlon 5, ścianach wideo (w tym ich kalibracji), platformie OMi oraz profesjonalnych projektorach instalacyjnych.

W ramach warsztatów zaprezentowane zostaną m.in.: NaViSet Administrator 2 do zarządzanie monitorami i projektorami, oprogramowanie Hiperwall, rozwiązanie LED Poster,  NEC InfinityBoard, wszystkie serie monitorów wielkoformatowych NEC oraz różnice pomiędzy monitorami opartymi na matrycach IPS i PVA.

Udział dla firm resellerskich sektora AV jest bezpłatny. Ze względu na zamknięty charakter konferencji możliwość rejestracji mają tylko firmy posiadające kod rejestracyjny otrzymany od przedstawiciela NEC lub jednego ze sponsorów.

Więcej informacji i możliwość rejestracji na stronie: https://konferencja.nec.pl/pl.

Kontakt: konferencjaAV@nec-displays-pl.com.

CRN Polska jest patronem wydarzenia.