W ofercie AB pojawił się nowy model monitora CTX z serii eX. 19-calowy model EX950F ma całkowicie płaski kineskop ExtraFlat pokryty powłoką AGRAS. Plamka monitora ma średnicę równą 0,25 mm. Monitor pracuje w maksymalnej rozdzielczości wynoszącej 1600×1200 pikseli przy częstotliwości odświeżania 77 Hz. Rozdzielczość zalecana wynosi 1280×1024 przy odświeżaniu z częstotliwością 90 Hz. EX950F objęty jest trzyletnią gwarancją w systemie door-to-door. Jego sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 1739 zł.
Dystrybutor rozpoczął także sprzedaż projektora Optoma EP702. Model ten waży 2,3 kg. ¬ródłem światła jest lampa UHP o mocy 120 W i żywotności 2 tys. godzin, która daje jasność 800 ANSI lumenów. Obraz wyświetlany jest z rozdzielczością SVGA. Projektor może współpracować z komputerem, magnetowidem oraz kamerą wideo. Urządzenie dostarczane jest w zestawie z kablami, przejściówkami, torbą oraz pilotem. EP702 objęty jest dwuletnią gwarancją i kosztuje dla końcowego uzytkownika 14 499 zł brutto. AB prowadzi autoryzowany serwis tych urządzeń na terenie kraju. Dystrybutor umożliwia również wypożyczanie projektorów multimedialnych.

Nowością w ofercie dystrybutora jest też nagrywarka Ricoh – model MP 7163 A-DPz interfejsem ATAPI. Napęd zapisuje dane na płytach CD-R z prędkością 16x, na płytach CD-RW – 10x, a dane z płyt CD odczytuje z prędkością 32x. Średni czas dostępu wynosi 120 ms. Bufor pamięci ma pojemność 2 MB.
W napędzie zastosowano technikę JustLink, która zapobiega występowaniu błędów opróżnienia bufora oraz JustSpeed – system automatyczne dostosowujący prędkość zapisu do rzeczywistych możliwości płyt. Nagrywarka może pracować zarówno w położeniu poziomym, jak i pionowym. W zestawie wraz z napędem znajdują się: płyty CD-R, CD-RW High Speed (10x), instrukcja obsługi w języku polskim, kabel audio oraz oprogramowanie Nero 5.5. Sugerowana cena detaliczna brutto nagrywarki to 700 zł.