W kwietniu 2021 roku wystartował konkurs zorganizowany przez Lenovo Polska, w którym mogli wziąć udział partnerzy biznesowi firmy, którzy do 30 listopada wypełnili formularz rejestracyjny oraz zakupili wybrane modele z oferty biznesowej Lenovo. Wzięcie udziału w konkursie wymagało rejestracji na stronie, a zwyciężyć można było w jednej z 9 kategorii takich jak: Platinum, Gold, Integrator, Silver, Reseller, Authorized, Monitory, Desktopy i Case Study.

„Konkurs „Forza Ducati!Forza Lenovo” cieszył się ogromną popularnością – odnotowaliśmy około 800 rejestracji! Serdecznie gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Akcje takie jak „Forza Ducati!Forza Lenovo!” wyzwoliły potencjał partnerów biznesowych, dlatego również w tym roku planujemy nowe atrakcyjne promocje” – mówi Tomasz Klewinowski, SMB Team Leader w Lenovo Polska.

Zwycięzcami w konkursie „Forza Ducati!Forza Lenovo!” są:

Apollo Sp. z o.o.
ApparIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Consatche S C
Foto – Plus Artur Grzybczyk
g.IT Solutions Michał Daszkiewcz
Grupa E Sp. z o.o.
K3System Sp. z o.o.
Malibu PC R.Bujalski W.Dejer i R.Maciak Sp. Jawna
Netz Sp. z o.o.
OnEdge Sp. z o.o.
P.P.U.H. Sarach Jacek Biernat
Servilo Sp. z o.o.
Starcom Dawid Jurek Janusz Korczak Sp. J.
TEK IT Rzeźnicki Spółka Jawna
X-KOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

„Cieszę się, że biznes Lenovo bardzo dynamicznie się rozwija. Tak dobrą współpracę zdecydowanie zawdzięczamy zarówno całemu zespołowi Lenovo, jak i dystrybutorom. Bardzo się cieszę z wygranej i już się nie mogę doczekać pierwszych kilometrów pokonywanych tym fenomenalnym Ducati Monsterem. Zeszły rok zaowocował bardzo dobrymi wynikami i mamy nadzieje, że także i w tym roku uda nam się spotkać w podobnych okolicznościach” – dodał Grzegorz Rzeźnicki z TEKIT jeden z laureatów konkursu.

Zespół Ducati korzysta z zaawansowanego sprzętu do analizy danych, sztucznej inteligencji oraz inteligentnych rozwiązań programowych oferowanych przez Lenovo. Współpraca między markami rozszerzyła się w 2021 roku, kiedy Lenovo zostało partnerem tytularnym zespołu „Ducati Lenovo Team”, który rywalizuje w prestiżowych zawodach MotoGP.