Dzięki dystrybucji realizowanej przez Incom Group portfolio ViewSonic dostępne jest w bieżącej ofercie. Wrocławski dystrybutor prowadzi również politykę rejestracji projektów, które zabezpieczają partnerów w ich indywidualnych działaniach z klientami.

Wyjątkowe cechy monitorów interaktywnych ViewSonic

ViewSonic dostarcza monitory interaktywne z wbudowanym oprogramowaniem, wspierającym edukację i biznes. Narzędzia do tworzenia notatek, współpracy na odległość oraz prezentacji są tutaj standardem.

Specjalne ceny przy rejestracji projektów

Zakup monitorów interaktywnych ViewSonic to możliwość uzyskania specjalnych warunków przy rejestracji projektów. Jest to doskonała okazja dla firm i instytucji planujących zakupy, aby uzyskać atrakcyjne rabaty. Incom gwarantuje szybki dostęp do produktów oraz sprawną realizację zamówień.

Edukacja

Monitory interaktywne ViewSonic znajdują szerokie zastosowanie w edukacji, zarówno w edukacji podstawowej jak i na uczelniach wyższych. Dzięki multimedialnym funkcjom nauczyciele i wykładowcy mają możliwość prezentacji materiału w ciekawej i angażującej formie.

Biznes

W środowisku biznesowym monitory ViewSonic są niezastąpione podczas prezentacji i spotkań. Dzięki wielopunktowemu dotykowi i różnorodnym opcjom łączności, współpraca między zespołami staje się bardziej efektywna.

Praca zdalna

Monitory ViewSonic wspierają współpracę na odległość dzięki Microsoft Teams Room. Wbudowane aplikacje do wideokonferencji oraz narzędzia umożliwiają efektywną komunikację między pracownikami, niezależnie od ich lokalizacji.

Dzięki dystrybucji przez Incom Group rozwiązania oferowane przez ViewSonic są dostępne dla szerokiego grona odbiorców na rynku polskim. Wsparcie oferowane przez dystrybutora ułatwia dotarcie do klientów z różnych obszarów, co zapewnia on przez szkolenia, konsultacje przed- i posprzedażne oraz atrakcyjne warunki handlowe.

Oferta ViewSonic dla Partnerów INCOM Group znajduje się tutaj: online.incom.pl
Jeśli nie jesteś jeszcze Partnerem INCOM Group to zapraszamy tutaj: szybka rejestracja