Inter-Es został wyłącznym dystrybutorem firmy ViPower – producenta kieszeni na dyski twarde 2.5’/3.5′, napędy CD/DVD i ZIP. W ofercie dystrybutora znalazły się następujące modele:
VP-10K-66 – plastikowa kieszeń dla dysków IDE Ultra DMA 66/100. Ma zamek z kluczykiem i diodę sygnalizującą zasilanie i pracę napędu.
VP-10KPF-66 – plastikowa kieszeń dla dysków IDE Ultra DMA 66/100. Ma zamek z kluczykiem i diodę sygnalizującą zasilanie i pracę napędu. Urządzenie ma jeden wentylator, a w ofercie są identyczne kieszenie z dwoma wentylatorami.
VP-410KP2F-66 – aluminiowa kieszeń dla dysków IDE Ultra DMA 66/100 pracujących z prędkością obrotową do 10 tys obrotów na minutę. Ma zamek z kluczykiem, dwa wentylatory i diodę sygnalizującą zasilanie i pracę napędu.
VP-8058 – zestaw kieszeni i adaptera umożliwiający podłączenie dowolnego napędu lub dysku twardego IDE Ultra DMA 66/100 jako urządzenia zewnętrznego przez gniazdu USB. Analogiczny model – VP-8059 – ma gniazgo FireWire.

Na polski rynek trafiła też nowa marka modemów – NetStream. Wyłącznym dystrybutorem także jest Inter-Es. Modemy mają procesory Motorola i Conexant (Rockwell). Wszystkie modele mają instrukcję instalacji w języku polskim, opakowanie w języku polskim oraz objęte są roczną gwarancją. W sprzedaży są cztery modele: Merkury (Motorola), Pluton (Conexant), Jowisz (Conexant) i zewnętrzny Saturn (Conexant). Modemy Merkury i Pluton do pracy potrzebują komputer z procesorem klasy Pentium MMX. Modele Jowisz i Saturn współpracują także z procesorami 486 i Pentium.