Milena Danielewicz objęła stanowisko Business Development Managera – Google w TD Synnex.

„Milena Danielewicz staje przed ciekawym wyzwaniem. Musi od podstaw zbudować kanał dystrybucyjny dla rozwiązań Google Cloud, które niedawno znalazły się w portfolio TD Synnex w Polsce” – mówi Mariusz Ziółkowski, Vice President, Poland, TD Synnex.

Dystrybutor ogłosił rozszerzenie oferty Google Cloud o polski rynek w grudniu ub.r.

Do głównych obowiązków Mileny Danielewicz należy pozyskiwanie i rozwój partnerów biznesowych, a zwłaszcza wspieranie ich w procesie sprzedaży, marketingu i edukacji oraz wspólne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych. Wśród zadań nowej menedżer jest też współpraca z Google’m w rozwoju jego oferty w TD Synnex i na polskim rynku, a także realizowanie strategii sprzedaży.

Milena Danielewicz w branży IT jest od 2014 r. Zaczynała od pracy w Avnet Technology Solutions, gdzie szybko awansowała na stanowisko specjalisty ds. marketingu. W 2017 r. po przejęciu Avnet TS przez Tech Datę, jako specjalista ds. marketingu uczestniczyła w tworzeniu i realizacji strategii marketingowych dostawców, wspierała zespoły sprzedażowe w relacjach z partnerami oraz w rozwoju kanału dystrybucyjnego. W 2022 r. po połączeniu Tech Data z Synnex Corporation kontynuowała swoją pracę w TD Synnex.

Przed przyjściem do branży IT Milena Danielewicz przez 6 lat pracowała w sektorze bankowym.