Synerise zostało Polskim Partnerem Roku 2019 Microsoftu. Integrator uzyskał ten tytuł drugi rok z rzędu.

Coroczne nagrody Microsoft 2019 Partner of the Year na różnych rynkach przyznawane są firmom, które najwyżej oceniono w zakresie innowacji i wdrożeń opartych na ofercie giganta z Redmond.

Zgodnie z zasadami konkursu, partnerzy są nagradzani za najlepsze rozwiązanie wykorzystujące najnowsze technologie Microsoftu. Istotne jest to, że rozwiązało one problemy biznesowe klienta albo ułatwiło mu działalność, przełożyło się także na sukces rynkowy, zapewniło wzrost w ciągu 12 miesięcy. 

Warunkiem ubiegania się o tytuł partnera roku jest udział w programie partnerskim Microsoftu i osiągnięcie statusu "gold" w zakresie Microsoft Cloud Competency i/lub Co-sell Ready w ISV Microsoft Partner Network. 

W sumie w tym roku Microsoft wyróżnił partnerów w 41 kategoriach. Synerise okazało się jedyną polską firmą w tym gronie. Laureatów wyłoniono spośród ponad 2,9 tys. nominacji, zebranych w 115 krajach.

Wśród finalistów są jeszcze tylko dwie firmy z naszego regionu: Bright Box z Rosji w kategorii Automotive Partner of the Year oraz Telelink Business Service z Bułgarii w kategorii Internet of Thing Partner of the Year.

Nagrody zostaną wręczone w lipcu br. podczas konferencji Inspire w Las Vegas.