Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła firma Senetic, uzyskując tytuł Partner Roku 2017 Microsoftu w segmencie MŚP. Na drugim miejscu uplasował się Onex Group, a za nim Supremo.

W konkursie brano pod uwagę wartość sprzedaży, kompetencje i działania marketingowe wspierające popularyzację usług chmurowych. Microsoft docenił partnerów, którzy wykazali się największym zaangażowaniem w rozwój rozwiązań chmurowych wśród małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Rozwój usług chmurowych to jeden z priorytetów strategii Microsoftu.

Senetic zajął w ub.r. drugą pozycję.

"Świadomość roli rozwiązań chmurowych w rozwoju nowoczesnego biznesu jest coraz większa. Klienci oczekują nie tylko świetnych produktów, ale i wykwalifikowanych dostawców, którzy rozumieją ich potrzeby, doradzą, co warto wybrać, pomogą to wdrożyć i zapewnią fachowe wsparcie. Skupiamy się na rozwoju kompetencji zarówno z Office 365, jak i Azure. Doświadczenie z segmentu MŚP pozwala nam obsługiwać także dużych klientów" – komentuje Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic.
 
Ogłoszenie wyników konkursu na Partnera Roku 2017 odbyło się podczas corocznej konferencji Microsoft Partner Strategy Conference w Łodzi.  Zamieścimy szerszą relację z tego wydarzenia.