Pod względem wielkości przychodów, w zakończonym 31 marca br. roku finansowym 2012, spółka odnotowała wzrost o 47 proc. w porównaniu z rokiem poprzednim.

Obserwuję coraz wyższą świadomość menadżerów, którzy zrozumieli, że odpowiednio zarządzając aplikacjami i sprzętem można sporo zaoszczędzić – mówi Grzegorz Filarowski, prezes zarządu LOG Systems. – W roku finansowym 2012 podpisaliśmy wiele intratnych kontraktów z dużymi firmami oraz instytucjami.

Głównym produktem firmy jest LOG System – aplikacja służąca do ewidencjonowania zasobów oprogramowania i urządzeń, zarządzania licencjami, a także do audytu legalności oprogramowania w przedsiębiorstwach. Nadzoruje status zasobów informatycznych organizacji w trybie on-line. Software umożliwia sprawdzenie w dowolnym momencie, gdzie jaki sprzęt i które aplikacje są zainstalowane. Dzięki odpowiedniej personalizacji administrator IT jest natychmiast powiadamiany o pojawieniu się lub zniknięciu z firmowej sieci oprogramowania lub urządzeń.

Obecnie dostępna jest nowa wersja produktu – LOG System 4.0. Zawiera kilka istotnych innowacji – odświeżone raporty, darmowy silnik bazy danych oraz nową szatę graficzną.

Wersję demonstracyjną systemu można pobrać ze strony producenta www.logsystem.pl