Mariusz Ożarowski od nowego roku przejmie stery Lexmarka w Polsce. Z firmą jest związany od ponad 24 lat. Dotychczas odpowiadał za proces serwisowy m.in. na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, w krajach bałtyckich i Półwyspu Iberyjskiego.

Ma wieloletnie doświadczenie w tym obszarze. Już w 1997 r. objął stanowisko kierownika Service Delivery na kraje Europy Środkowo-Wschodniej w Lexmarku. W kolejnych latach wdrażał wypracowane rozwiązania także w regionach poza Europą, m.in. Afryce i Azji. Przed rozpoczęciem pracy w Lexmarku, od 1996 r., był szefem działu IT spółki Cuprum KGHM.

Mariusz Ożarowski zastąpi na nowym stanowisku Grzegorza Najdę, który zarządzał firmą przez ostatnie 9 lat, a teraz przechodzi do centrali Lexmarka.

Z sukcesem przeprowadziłem firmę przez transformację cyfrową, teraz zamierzam wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenia z bardzo wymagającego rynku Europy Środkowej, do rozwoju marki Lexmark globalnie” – komentuje Grzegorz Najda, obecnie Global OEM Business Development Manager.