Nowy salon zostanie otwarty w Radomiu 8 listopada. Jego powierzchnia wynosi ok. 200 m kw. Będzie w nim miejsce na zaprezentowanie sprzętu AGD, zarówno dużego, jak i drobnego. Powstanie również duża ekspozycja urządzeń RTV.

Otwarcie w Radomiu to kolejne przekształcenie salonu franczyzowego w agencję. Tym razem zmiana wiąże się nie tylko z remontem, lecz także z przeniesieniem do nowej lokalizacji. Wzrost liczby salonów agencyjnych to jeden ze strategicznych celów Komputronika. Zmiany mają zwiększyć dostępność towarów dla klientów i wzmocnić pozycję sieci na rynkach lokalnych. W salonach agencyjnych detalista kontroluje magazyny i zatowarowanie, odpowiada za wyposażenie sklepu, za jego standard i zakup towaru. Obecnie Komputronik ma ponad 50 salonów agencyjnych.

Z okazji otwarcia salonu Komputronik przygotował specjalną ofertę, m.in. wszystkie produkty marki Accura będą tańsze o wysokość podatku VAT, zapowiedziano promocje na wybrane laptopy i konsole. W dniach 8-9 listopada klienci będą mogli skorzystać z oferty „Totalne raty 11×0%”. 

W miniony weekend (31 października) detalista otworzył także zmodernizowany salon w poznańskim centrum handlowo-rozrywkowym Malta. Zmieniono układ sklepu, znacznie poszerzono asortyment, zwłaszcza telewizorów i małego AGD. Pojawiły się również urządzeń do higieny i pielęgnacji, jak depilatory, masażery czy suszarki.