Spółka Dynamics Development Center dołącza do EIP Group. Jednym z zasadniczych celów przejęcia jest powiększenie zespołu i koncentracja kompetencji w zakresie Microsoft Dynamics 365 Business Central. Jak zapewnia spółka, pozwoli to na realizację globalnych projektów i ważną dla klientów redundancję zasobów. EIP i Dynamics Development Center od ponad 10 lat specjalizują się we wdrożeniach rozwiązań Microsoft Dynamics NAV. Obie firmy tworzą własne funkcjonalności rozbudowujące możliwości systemu ERP Microsoft NAV, a obecnie Business Central. Dzięki akwizycji do grona 35 specjalistów EIP z tego obszaru dołącza 28 kolejnych z Dynamics Development Center.

„Chcemy zostać partnerem numer jeden w Europie w zakresie Microsoft Dynamics 365 Business Central. Posiadając silną pozycję na rynku polskim, będziemy realizować nasz cel na najbliższe dziesięć lat, a jest nim ekspansja na rynek europejski i rozwinięcie tam kanału sprzedaży” – zapowiada Marta Osiak, dyrektor Działu Dynamics w EIP.

Jednym z elementów realizacji tej strategii jest budowa silnego zespołu konsultantów i deweloperów działającego na rynku europejskim, jak również dywersyfikacja portfela klientów. Dynamics Development Center ponad połowę wdrożeń realizuje poza Polską. Marta Osiak zauważa, że widoczne jest obecnie duże zapotrzebowanie na wysokiej klasy specjalistów ERP w Europie.

EIP Group specjalizuje się w integracji systemów IT i związanych z nią usługach. Ma ponad 20 lat doświadczenia. Należy do niej szereg spółek. Zatrudnia 150 specjalistów, generuje ponad 150 mln zł rocznego przychodu.