Kamila Bukowska objęła stanowisko Business Unit Managera – Software&Cloud w TD Synnex. Z firmą jest związana od 22 lat (wcześniej pod nazwą Tech Data). Dotychczas była kierownikiem ds. rozwoju biznesu, Team Leaderem.

Na nowym stanowisku zakłada wzmocnienie pozycji TD Synnex w obszarze Software&Cloud oraz rozbudowę portfolio o rozwiązania nowych dostawców.

Jej główne obowiązki to kierowanie pracą zespołu zajmującego się biznesem Software&Cloud, współpraca z dostawcami w zakresie rozwoju ich oferty w TD Synnex oraz na polskim rynku, rozwój kanału dystrybucyjnego, realizowanie strategii sprzedażowej w oparciu o krótko- i długoterminowe plany.

Kamila Bukowska swoją przygodę z IT rozpoczęła w 1998 r. od pracy w Computer 2000, gdzie szybko awansowała na stanowiska koordynatora w dziale obsługi klienta, kierownika działu obsługi klienta i koordynatora dostaw. Po przejęciu Computer 2000 przez Tech Datę w 2001 r. została specjalistą ds. logistyki, awansując na stanowisko specjalisty ds. zakupów i dostaw. W 2007 r. objęła stanowisko kierownika linii produktowej, w 2014 r. kierownika działu, w 2018 r. starszego kierownika ds. rozwoju biznesu, a w 2021 r. została kierownikiem ds. rozwoju biznesu, Team Leaderem.
Przed przyjściem do branży IT przez 3 lata była związana z Danfoss, producentem komponentów i rozwiązań dla chłodnictwa, klimatyzacji i ogrzewania.