Tegoroczna 10 edycja NEC Competence Days składa się z dwóch elementów: konferencji oraz wystawy sprzętu i rozwiązań. Podczas spotkania zaplanowano w sumie pięć bloków prezentacji wzbogaconych warsztatami. Poprowadzi je zespół dyrektorów i menedżerów polskiego oddziału NEC, na czele z dyrektorem generalnym w regionie Central South East Europe, Mariuszem Orzechowskim, a także przedstawiciele partnerów producenta. Obecną edycję konferencji będą współtworzyć wraz z NEC Display Solutions następujący partnerzy: Aten, Matrox, Shure, Tannoy, Symetrix, LabGruppen, Visionary Solutions, Harman, Datapath, Eltrox, Vivolink, Poly, Cloud, Xilica oraz Edbak.

W części szkoleniowej NEC zamierza skupić się przede wszystkim na rozwiązaniach dla meeting rooms, obejmujących wiele scenariuszy spotkań: od małych, aż po największe, z interakcją lub bez, opartych na monitorach, projektorach oraz rozwiązaniach LED.

Na rynku sal spotkań coraz mocniej angażują się nie tylko firmy AV, lecz również i IT. Dlatego w tym roku NEC zamierza skierować swój przekaz oprócz branży AV również do branży IT. Kolejnym ważnym elementem konferencji będą rozwiązania LED, przeznaczone do sal spotkań, pomieszczeń kontrolnych, bezpieczeństwa, systemów digital signage, którym jak zwykle zostanie poświęconych sporo miejsca.

Oprócz szkoleń podczas NEC Competence Days odbędzie się gala wręczenia nagród najlepszym partnerom – NEC Award. Jak zwykle nie zabraknie konkursów. W konferencji co roku bierze udział 250-350 uczestników. W zeszłym roku przybyło ponad 350 specjalistów z branży.

Ze względu na zamknięty charakter wydarzenia rejestracji mogą dokonać wyłącznie firmy posiadające kod rejestracyjny otrzymany od przedstawiciela NEC Display Solutions lub jednego ze sponsorów.

Kontakt: marketing@nec-displays-pl.com.

Więcej informacji znajduje się na stronie NEC Competence Days 2019.

CRN Polska jest patronem medialnym konferencji.