Infradata zmienia nazwę na Nomios. Wszystkie spółki w Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Wielkiej Brytanii będą działać w ramach Nomios Group.

Jak wyjaśnia firma, rebranding jest symbolem transformacji przedsiębiorstwa. Infradata rozpoczęła działalność 17 lat temu jako integrator sieci i od tego czasu stała się ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego.

Ostatnio roczne obroty wyniosły 250 mln euro (wzrost o 30 proc.), firma ma ponad 500 pracowników w dwudziestu oddziałach, ma ponad 2,5 tys. klientów.

Rośnie popyt na bezpieczeństwo cyfrowe

„Rosnący popyt na usługi z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego umożliwił firmie prowadzenie działalności w Europie na coraz większą skalę. Nomios Group jest w stanie stać się największym, paneuropejskim dostawcą usług w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego oraz sieci” – twierdzi Ad Scheepbouwer, zeszłym roku powołany do zarządu na stanowisko prezesa o statusie doradcy. Był szefem takich firm jak KPN i TNT.

Zmiana nazwy spółki Infradata Polska Sp. z o.o. na Nomios Poland Sp. z o.o. nastąpiła 26 października br. W naszym kraju Infradata jest obecna od 10 lat.

Zmiana dotyczy tylko nazwy, wszystkie pozostałe dane, w tym NIP, KRS, adres siedziby, numery kont bankowych i telefonów pozostają bez zmian. Jak podaje Nomios, zmiana nie wpływa także na udzielone spółce certyfikaty, zaświadczenia o kompetencjach i referencje.