Marcin Piaskowski został dyrektorem Center of Excellence Infor we Wrocławiu. Będzie odpowiedzialny za rozwój jednostki, która od sześciu lat zajmuje się wsparciem europejskich organizacji w transformacji cyfrowej i pracuje nad rozwojem rozwiązań firmy.

Marcin Piaskowski w planach ma m.in. rozbudowę zespołu i kompetencji pracowników. Obecnie CoE zatrudnia niemal 400 osób.

Wrocławskie Center of Excellence Infor odpowiada za globalną obsługę procesów, produktów i klientów firmy. Zatrudnieni tam specjaliści pracują również nad rozwojem systemów ERP, platformy BI i platformy sztucznej inteligencji.

Nowy dyrektor Center of Excellence ma blisko 20 lat doświadczenia w pracy na stanowiskach kierowniczych w przedsiębiorstwach z branży ICT. Poprzednio przez jedenaście lat pracował dla Grupy Volvo jako IT Group Manager, a następnie Delivery Manager Solution Center HR EMEA. Wcześniej przez 8 lat był związany z Telefonią Dialog. Jest absolwentem wydziału Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Wrocławskiej.