W ofercie są modele Plattan, Humlan i Zinken. Plattan to słuchawki nauszne, wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki. Ich pasmo przenoszenia wynosi 20 Hz – 20 kHz, dynamika – 115 dB, a maksymalna moc wejściowa – 40 mW. Dodatkowe gniazdo Zound pozwala podłączyć słuchawki drugiej osoby i dzielić się muzyką. W zestawie oferowany jest model Medis. To douszne słuchawki z 15-milimetrowymi przetwornikami. Mają zaczepy mocujące na uszy. Wraz z Medis nabywca dostaje cztery nakładki w różnych rozmiarach.

Humlan to drugi z modeli, do którego dystrybutor dodaje słuchawki douszne. Ma 40-milimetrowe przetworniki. Cechuje je pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz, dynamika – 100 dB, zaś maksymalna moc wejściowa – 100 mW. Słuchawki można wyprać w pralce. Nabywca w zestawie otrzymuje słuchawki douszne Bagis, wyposażone w przetworniki o średnicy 9 mm.

Zinken to najbardziej zaawansowane urządzenie. Muszle są obracane. Kabel słuchawek z jednej strony jest zakończony wtykiem 3,5 mm, a z drugiej 6,3 mm. Ten ostatni przystosowany jest do sprzętu używanego przez profesjonalnych DJ-ów. Słuchawki wykonano materiału, który nie wchłania zapachu ani potu.

Wszystkie modele mają przewód wykonany z oplotu tkaninowego oraz mikrofon.

Sugerowane ceny detaliczne: Urbanears Plattan + Medis – 219,90 zł, Humlan + Bagis – 169,90 zł, Zinken – 399 zł.