Laser-Med, spółka specjalizująca się w medycynie estetycznej, sfinalizowała połączenie z One More Level – studiem zajmującym się tworzeniem gier komputerowych. Cały majątek spółki został włączony do Laser-Medu, która przejęła wszystkie prawa i obowiązki One More Level. W zamian zostały wyemitowane akcje dla udziałowców przejmowanej firmy. Kapitał zakładowy podniesiono z 551 tys. zł do 5,35 mln zł.

Według komunikatu spółek najważniejszym celem połączenia jest „stworzenie rozpoznawalnego podmiotu działającego w branży gier komputerowych i notowanego na rynku publicznym”. Szef One More Level liczy na wzrost wartości firmy i poprawę wyników finansowych, jak również korzyści dzięki obecności na rynku publicznym. One More Level S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na giełdowym rynku NewConnect w 2012 r. O zamiarze połączenia informowano w lipcu ub.r.

One More Level S.A. (dawniej Laser-Med S.A.) otrzyma również dofinansowanie w wysokości 1,9 mln zł w ramach konkursu GameINN organizowanego przez NCBiR. Całkowita wartość kosztów kwalifikowanych tego projektu wynosi ponad 3 mln zł.