Faks w 6 sekund
Ricoh rozpoczął sprzedaż nowego modelu wysokowydajnego faksu laserowego. Model FAX1400L drukuje z prędkością 6 stron A4 na minutę
Ricoh rozpoczął sprzedaż nowego modelu wysokowydajnego faksu laserowego. Model FAX1400L drukuje z prędkością 6 stron A4 na minutę. Wbudowany modem 14,4 kb/s pozwala na transmisję (wysłanie lub odbiór) jednej strony A4 w czasie 6 s. Standardowo faks ma pamięć o pojemności 1,2 MB (rozszerzalnej do 2 MB), która pozwala na przechowanie 96 stron. Pamięć wykorzystuje mechanizm Dual Access, który umożliwia jednoczesne skanowanie dokumentów (przygotowanie do wysłania) i odbieranie stron (zapisywanie ich w pamięci). Faks jest standardowo wyposażony w kasetę na 100 arkuszy papieru. Dodatkowy podajnik mieści 30 arkuszy.
Podobne aktualności
Pozew przeciwko APN Promise. Spór o 9 mln zł
APN Promise i kontrahent złożyli wzajemne pozwy. Spór dotyczy umowy o współpracy w sprawie sprzedaży licencji Microsoftu.
Media Markt: wyższy zysk w Polsce
W I kw. 2026 r. detalista poprawił zysk w Polsce. Liczy, że także nasz region przyczyni się do wzrostu sprzedaży w całym roku.
