Eurotel otrzymał 3,5 mln zł subwencji w ramach Tarczy Finansowej. Kwota przyznana przez Państwowy Fundusz Rozwoju jest już na koncie spółki. Do 75 proc. sumy wsparcia może zostać umorzone po spełnieniu określonych warunków, do których należy m.in. utrzymanie zatrudnienia przez rok. Spółka specjalizująca się w zarządzaniu sieciami sprzedaży wystąpiła o subwencję w związku ze spadkiem przychodów spowodowanym pandemią.

W marcu br. wskutek zakazów związanych z pandemią zamknięto centra handlowe, a wraz nimi prowadzone przez Eurotel salony T-Mobile i Play. Wstrzymały sprzedaż również wszystkie sklepy sieci iDream. Łącznie Eurotel prowadzi ponad 250 salonów sprzedaży, a także sklepy internetowe.

Eurotel informował w marcu br., że przyjął strategię akumulowania kapitału obrotowego i ograniczania wydatków nie związanych z utrzymaniem podstawowej działalności. Celem jak wyjaśniała spółka było zachowanie jak najdłużej płynności finansowej.

W 2019 r. Eurotel wypracował 436,1 mln zł  przychodów wobec 383,4 mln zł w 2018 r. Zysk netto wyniósł 15,9 mln zł, czyli był o blisko 4 mln zł większy niż w 2018 r. (11 mln zł).