Zmiana w spółkę akcyjną obowiązuje od 3 października br. Jednocześnie stanowisko prezesa objął Tomasz Buk, dotychczasowy dyrektor generalny Eptimo, a wiceprezesem został wcześniejszy prezes, Mateusz Szewczyk. Kapitał zakładowy został powiększony do 1,001 mln zł. VAD zapewnia, że przekształcenie nie ma wpływu na bieżącą działalność Eptimo i współpracę z resellerami.

Tomasz Buk w br. został dyrektorem generalnym Eptimo. Zapowiedział rozbudowę oferty, działu handlowego i presales. Nowy prezes przed przejściem do VAD-a zarządzał spółką ABC Daty w Czechach i na Słowacji (2014 – 2015), a od 2012 r. był dyrektorem marketingu i sprzedaży w dziale produktów A-Brand w ABC Dacie. Odpowiadał za koordynację zespołów product managerów i inżynierów wsparcia oraz utrzymywanie dobrych relacji z największymi producentami sprzętu. Wcześniej przez wiele lat, od 2002 r., był związany z Compaq i HP.
 
Tomasz Buk jest absolwentem fizyki komputerowej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiada dyplom MBA Wyższej Szkoły Zarządzania oraz MBA Oxford Brookes University.