– Jako międzynarodowy dostawca, Epicor dostrzega potencjał Europy Środkowej i Wschodniej. Tym bardziej cieszy mnie możliwość wsparcia polskiego oddziału spółki – powiedział Hermann Stehlik.

 

Hermann Stehlik ma wieloletnie doświadczenie na rynku systemów ERP. Pracował m.in. w kierownictwie jednego z głównych niemieckich dostawców rozwiązań do zarządzania zasobami przedsiębiorstw. Specjalizuje się m.in. w analizie danych biznesowych, zarządzaniu kadrami, łańcuchem dostaw, środkami trwałymi w dużych i średnich firmach.

Pojawienie się nowego dyrektora polskiego biura to nie koniec zmian kadrowych w Epicorze. Powołano także nowego wiceprezesa ds. sprzedaży w regionie EMEA. Został nim Ian Walker, odpowiedzialny za tworzenie strategii biznesowej.

– Obie nominacje są wyrazem chęci inwestowania w rozwój naszej marki w regionie EMEA – poinformowała Keith Deane, wiceprezes i dyrektor generalny oddziału Epicor EMEA. – Zaangażowanie doświadczonych ekspertów z branży to kolejny krok w stronę ekspansji biznesowej Epicor.