Należy przyznać, że w ostatnim czasie w trakcie pandemii – jedyną stałą była zmiana. W wyniku licznych i bardzo dynamicznych transformacji na rynku wszyscy stajemy się twórcami Nowej Rzeczywistości, która  wpływa na biznes oraz codzienne zarządzanie procesami w organizacjach. Mimo że stopniowo luzują się restrykcje sanitarne związane z pandemią, to model pracy hybrydowej i zdalnej zostanie z nami na dłużej. Przyczynił się do tego rozwój narzędzi cyfrowych, które umożliwiły elastyczną i wydajną pracę z dowolnego miejsca na świecie. To dobry czas, aby opowiedzieć szerzej o Usłudze Zarzadzania Drukiem (MPS).

„Projekt Drukowanie w nowej rzeczywistości” będzie spotkaniem online inspirowanym konwencją telewizyjną, podczas którego uczestnicy zdobędą interesujące informacje o zmianach w procesie druku w dobie Nowej Rzeczywistości. Uczestników powita dwóch gospodarzy: Piotr Baca – Country Manager firmy Brother oraz prezenter telewizyjny – Marcin Prokop.

Podczas wydarzenia nie zabraknie interesujących rozmów z zaproszonymi gośćmi – doświadczonymi ekspertami z firmy Brother, ale nie tylko. Do grona rozmówców dołączy polski podróżnik i reportażysta – Tomasz Michniewicz, który opowie o wymagających wyprawach i sposobach na utrzymanie równowagi w zmiennych okolicznościach.

Marcin Prokop również ma bogate doświadczenie w dynamicznym wdrażaniu zmian oraz prowadzeniu biznesu, dlatego w krótkim warsztacie podzieli się z widzami swoimi najlepszymi sposobami na skuteczne działanie w nowej rzeczywistości.

Jeśli interesuje Cię optymalizacja kosztowa procesów druku i chcesz uzyskać informację od doświadczonych ekspertów o tym, jak skutecznie działać w tych nowych czasach – to zarejestruj się na tą konferencję!

Do zobaczenia 22 czerwca 2021 o godz. 10.00.

Zarejestruj się i nie pozwól, aby ominęło Cię to wirtualne wydarzenie: https://brother.syskonf.pl/