Diskus Polska powołał do życia spółkę ProDevice (sp. z o.o. sp.k.), odpowiedzialną za eksport urządzeń (demagnetyzery oraz niszczarki nośników) na rynki zagraniczne. Kilka dni temu otwarto oficjalne przedstawicielstwo ProDevice w Niemczech. Nowe biuro, z siedzibą w Dortmundzie, odpowiadać będzie za obsługę klientów z rejonu DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria).

Diskus Polska specjalizuje się w bezpieczeństwie IT i produkcji urządzeń do profesjonalnego usuwania informacji z różnego rodzaju nośników danych. W 2018 r. firma otworzyła centrum R&D w Wieliczce koło Krakowa. Pod marką ProDevice od 2012 r. oferowane są urządzenia do trwałego usuwania danych. Prezesem nowej spółki ProDevice jest Dorota Olszewska, związana z Diskusem od 2008 r. (obecnie Office Manager), a w zarządzie zasiada również szef Diskus Polska, Tomasz Filipów.

W 2019 r. Diskus Polska wypracował 11,9 mln zł przychodów oraz 355 tys. zł zysku netto. W 2018 r. przychody były ponad dwukrotnie wyższe (27,7 mln zł), zaś zysk niższy niż w ub.r. (258 tys. zł).