Tegoroczne forum będzie poświęcone przetwarzaniu w chmurze, systemom konwergentnym i innym aspektom budowy nowoczesnej infrastruktury dla przedsiębiorstw w kontekście nowych trendów w IT, takich jak Internet rzeczy czy analityka Big Data. W programie są sesje i warsztaty. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak zmienić IT wykorzystując chmurę prywatną i hybrydową oraz centra przetwarzania danych.

Podczas prezentacji będzie można poznać przykłady budowy nowoczesnej infrastruktury informatycznej przez polskie przedsiębiorstwa. Październikowe forum jest częścią globalnego cyklu 26 podobnych konferencji.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje są dostępne na stronie: http://poland.emc.com/campaign/global/forum/event.htm.

„Najbliższe 15 lat przyniesie rewolucyjne zmiany, które spowodują, że obecna infrastruktura nie sprosta nowym potrzebom przedsiębiorstw i organizacji. Internet rzeczy i aplikacje mobilne jeszcze ściślej zwiążą firmy z ich klientami i kontrahentami. Spowoduje to wytworzenie ogromnych ilości danych cyfrowych i radykalnie zwiększy zapotrzebowanie na nowe technologie oraz innowacyjne metody ich przechowywania i analizy. Przedsiębiorstwa, centra przetwarzania danych i zespoły działów IT muszą się więc szybko modernizować i przygotowywać na przyszłe wyzwania. Podczas EMC Forum pokażemy, dlaczego transformacja cyfrowa jest koniecznością, jak wpływa na infrastrukturę przedsiębiorstw, jakie stawia wyzwania działom IT i jak tym wyzwaniom sprostać”." – komentuje Adam Wojtkowski, dyrektor generalny Dell EMC w Polsce.

CRN Polska jest patronem medialnym Dell EMC Forum.