W ofercie ComDisu pojawiły się nowe czytniki kart pamięci.
– Czytnik kart CompactFlash (CF) typu I i II, SmartMedia (SM) ze złączem USB – USB Card Reader. Dostępny jest w trzech wersjach: obsługujący karty CF, SM i oba standardy jednocześnie. Urządzenie umożliwia transmisję danych z prędkością 500-800 kb/s.
– Czytnik USB Card Reader obsługujący karty pamięci MultiMedia Card i Memory Stick ze złączem USB. Umożliwia odczyt i zapis danych na kartach pamięci z prędkością do 12 Mb/s.
– FireWire IEEE 1394 SmartMedia, CompactFlash Reader – czytnik odczytuje i zapisuje dane na kartach CF typu I i II lub SM. Maksymalna prędkość transmisji danych to 400 Mb/s.
– Czytnik USB Travel pracuje z kartami CF I i II, SM oraz IBM MicroDrive. Dane transmituje z prędkością 500-800 kb/s. Dostarczany jest w zestawie z podróżnym futerałem.
Wszystkie czytniki współpracują z systemami operacyjnymi Windows 98/2000/Me i Mac OS 8.5.1. Objęte są roczną gwarancją.

W ofercie dystrybucyjnej ComDisu jest też modem I-tec DeskLink 128K ISDN ze złączem PCI. Do karty jest dołączone oprogramowanie RVS-COM Lite, które umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji tego urządzenia (programowy telefon, funkcje Hot Key, Redial). Modem objęty jest dwuletnią gwarancją. Cena resellerska netto wynosi 130 zł.