TDK wprowadziło na rynek wewnętrzną nagrywarkę CD CyClone 24/10/40. Napęd ma interfejs IDE. Dane na płytach CD-R zapisuje z maksymalną prędkością 24x, na płytach CD-RW – 10x, a odczytuje z prędkością 40x. Błędowi opróżnienia bufora zapobiega technika BURN-Proof.
Nagrywarka osiąga maksymalną szybkość zapisu – 24x dzięki zastosowaniu techniki Zone-CLV. Przy wykorzystaniu tradycyjnej techniki CLV (Constant Linear Velocity – stała prędkość liniowa), zapis z prędkością 24x musiałby się odbywać na granicy wytrzymałości nośnika oraz układów sprzętowych, takich jak elementy mechaniczne, silnik i układy LSI. W technice Zone-CLV cała powierzchnia dysku jest podzielona na trzy strefy. W pierwszej, najbliższej środka dysku, zapis odbywa się z szybkością 16x, w strefie środkowej następuje automatycznie zwiększenie szybkości nagrywania do 20x, a w strefie zewnętrznej – do 24x.
Nagrywarka CyClone 24/10/40 jest dostarczana z polską wersją oprogramowania Nero 5.5, programem do zapisu pakietowego – CD-R/RW InCD oraz aplikacją Digital Mix Master firmy TDK. W zestawie znajduje się również polska instrukcja obsługi i przewodnik szybkiej instalacji oraz kable, jedna płyta CD-R Reflex Ultra (o gwarantowanej prędkości zapisu 24x), jedna płyta CD-RW oraz przeznaczony do pisania na płytach CD długopis – CD Pen.
Napęd objęty jest roczną gwarancją. Jego sugerowana cena detaliczna netto wynosi 999 zł.
W sprzedaży są też płyty CD-R Reflex Ultra przystosowane do zapisu z prędkością 24x.