Stanowisko Country Managera w polskim oddziale Commvault objął Rafał Słowiński. Manager  związany jest z branżą IT od ponad 25 lat. Przez ostatnie 20 lat pracował w Hewlett-Packard. Piastował stanowisko dyrektora działu usług technologicznych – odpowiadał za sprzedaż w 23 krajach i zarządzał zespołem liczącym ponad 300 osób. W ostatnich dwóch latach odpowiedzialny był za sprzedaż przez kanał partnerski pełnego portfolio produktów i usług HPE na polskim rynku. Jest absolwentem wydziału Informatyki Politechniki Poznańskiej, ukończył także liczne biznesowe programy szkoleniowe z zakresu zarządzania organizowane między innymi przez Michigan School of Management czy Kellogg School of Management.

Commvault to firma z ogromnym potencjałem zarówno jeśli chodzi o markę jak i możliwości drzemiące w jej rozwiązaniach – mówi Rafał Słowiński. – Mój pierwszy cel to poprawa rozpoznawalności marki na rynku polskim i zdobycie pozycji rynkowej adekwatnej do potencjału firmy. Drugi ważny cel to nawiązanie współpracy z dużymi partnerami technologicznymi. 

Commvault specjalizuje się w dziedzinie rozwiązań klasy korporacyjnej do tworzenia kopii zapasowych, odtwarzania i archiwizowania danych oraz ich przetwarzania w chmurze.