Podczas dwudniowego wydarzenia w hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi eksperci ALSO, Ingram Micro i TD SYNNEX podzielą się z partnerami swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami, jak wykorzystać aktualne trendy w rosnących obszarach rynku IT, do których zaliczają się rozwiązania sieciowe, cyberbezpieczeństwo i praca hybrydowa. Integratorzy dowiedzą się ponadto, jak maksymalizować zyski ze współpracy z autoryzowanymi dystrybutorami Cisco.  

Uczestnicy konferencji wezmą udział w warsztatach handlowych i technicznych, a wśród poruszanych tematów znajdzie się m.in. infrastruktura zarządzana w chmurze, SASE, IoT, analityka, a także integracja rozwiązań Cisco i Microsoftu. Nie zabraknie również najnowszych globalnych trendów i prognoz, w tym dotyczących kanału sprzedaży IT, o czym opowie Tomasz Gołębiowski, redaktor naczelny CRN Polska w prezentacji otwierającej konferencję.  

Redakcja CRN Polska zaprasza również na debatę dotyczącą zawsze aktualnego tematu: „Jak dystrybucja w Polsce odpowiada na bieżące i przyszłe oczekiwania partnerów?”.  

Więcej informacji i możliwość rejestracji na stronie https://cpx.gridaly.com/info.
UWAGA: dla uczestników, którzy zarejestrują się do 29 kwietnia jest przewidziana specjalna oferta cenowa „early bird”.

Gospodarzami Channel Partner Experience 2023 są: CRN Polska, ALSO, Ingram Micro i TD SYNNEX.