Piotr Wierzbicki został dyrektorem generalnym Capgemini Global Delivery Center w Polsce. Jest to jedno ze zlokalizowanych na całym świecie ośrodków usług. Ma za zadanie wspierać klientów z Europy oraz obu Ameryk.

Firma twierdzi, że centrum zostało utworzone w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów na ofertę Capgemini Polska, które świadczy usługi m.in. w zakresie infrastruktury chmurowej, operacji, inżynierii, R&D, danych i AI, cyberbezpieczeństwa.

Wykorzystam moje doświadczenia zebrane przez lata, aby wspierać wciąż rosnącą grupę międzynarodowych klientów w procesach transformacyjnych” – zapowiada Piotr Wierzbicki.

Piotr Wierzbicki ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach najwyższego szczebla w obszarze sprzedaży i finansów. W latach 2018 – 2022 był prezesem Atos Polska i szefem krajowego Atos Global Delivery Center. Wcześniej pracował jako CEO i CFO w Yield Planet. W latach 2017 – 2018 był dyrektorem finansowym i członkiem zarządu Sygnity. Poprzednio był również regionalnym dyrektorem sprzedaży w EMC, 12 lat spędził w Sun Microsystems, m.in. jako CEO w Polsce.