Brother nagrodził partnerów
Brother nagrodził wyróżniających się partnerów. W doborowym towarzystwie znalazło się 11 firm.
Konferencja Brother Dealer Day, odbywająca się w Wiśle, była wyjątkowa, bowiem Brother Polska obchodzi w tym roku swoje 20-lecie. Firma podczas spotkania z partnerami przedstawiła wyniki sprzedaży, nowe produkty i rozwiązania, a także strategię dotyczącą współpracy z kanałem sprzedaży. Brother wyróżnił również najlepszych partnerów w 11 kategoriach.
Największa liczba kontraktów MPS w Brother Cloud MPS – Pryzmat
Największa liczba urządzeń w kontraktach MPS – Blue Brain
Największy kontrakt mps w Brother Cloud MPS – Bikop
Największa sprzedaż w kanale SPS – Jantar
Największa liczba urządzeń laserowych SOHO – Terg
Największa liczba urządzeń Ink Benefit – EURO-net
Największy wzrost sprzedaży w kanale retail – Komputronik
Największy wzrost sprzedaży w kanale partnerskim – Pikselomania
Największy wzrost sprzedaży w kanale business – ZETO Białystok
Największa sprzedaż w kanale PT/QL – PowerTools
Największy wzrost sprzedaży w kontraktach MPS – Cedartex
Podobne aktualności
Maciej Małecki dołączył do Brother Polska
Producent wzmacnia zespół Business Channel. Zapowiada zwiększenie skali projektów MPS w segmencie B2B.
Awanse w Brother Polska
Dotychczasowi Team Leaderzy awansowali na stanowiska kierownicze.
