Zainteresowanych otrzymaniem biletu prosimy o wejście na stronę www.cebit.de/en/promo?ahx27 i rejestrację w serwisie CeBIT-u. W odpowiedzi zostanie wysłany plik PDF z imienną wejściówką. Należy ją wydrukować na kartce A4 i zabrać ze sobą na targi. Dokument uprawnia także do darmowego korzystania z komunikacji miejskiej w dniu odwiedzin targów. Wartość biletu to 38 euro.

Deutsche Messe, organizator CeBIT-u, zaoferował na przyszły rok nowy pakiet usług – Match & Meet, który ma pomóc w nawiązywaniu międzynarodowych kontaktów biznesowych i ustalaniu terminów spotkań podczas targów. Zasadniczą częścią pakietu jest duża baza kontaktów z narzędziami do analizy profili biznesowych. Umożliwia łączenie dostawców różnego typu rozwiązań IT z osobami poszukującymi takiej oferty. 

Match & Meet składa się z kilku elementów. Podstawowe moduły obejmują bezpłatną rejestrację i obecność w wyszukiwarce kontaktów, wyszukiwanie kontrahentów i nawiązywanie kontaktów, odnajdywanie kontrahentów i umawianie spotkań na targach, spotkania z potencjalnymi kooperantami.

Dla kilkuosobowych grup zorganizowanych wybierających się na CeBIT przygotowano pakiet Match & Meet Delegation Package. Może on zawierać np. zwiedzanie targów z przewodnikiem, bilet wstępu Premium Pass Gold, voucher do wykorzystania w restauracji targowej, transfer z lotniska, zwiedzanie miasta. 

Szczegółowych informacji na temat usług Match & Meet udziela Przedstawiciel Deutsche Messe w Polsce, Ewa Samkowska, e-mail: info@hf-poland.com, tel. (22) 639 72 53.

Opis pakietów znajduje się na stronie www.cebit.de/en/matchmaking.