Beata Kwiatkowska objęła nowo utworzone stanowisko Business Development Officera w Secfense, firmie działającej w obszarze cyberbezpieczeństwa. Będzie odpowiadała za rozwój biznesu i tworzenie sieci partnerskiej.

Spółka Secfense weszła na rynek w 2018 r. Koncentruje się na usprawnieniu wdrażania w firmach uwierzytelniania bezhasłowego i mechanizmów silnego uwierzytelniania. W ostatnich latach rozszerza portfolio i działalność na nowe rynki. W 2022 roku krakowska firma otworzyła biuro w Stanach Zjednoczonych.

„Wchodzimy w nowy etap realizacji strategii rozwoju i zaczynamy budować sieć partnerów, którzy pomogą nam dotrzeć z naszymi produktami do jak najszerszego grona przedsiębiorstw. Oddajemy to zadanie w ręce ekspertki z bardzo dużym doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa i ochrony informacji” – mówi Tomasz Kowalski, współzałożyciel i CEO Secfense.

Beata Kwiatkowska jest w branży IT od ponad 20 lat, w tym od niemal 10 specjalizuje się w cyberbezpieczeństwie. Brała udział w realizacji licznych projektów budowania cyberodporności w firmach z wielu branż.

Ostatnio przez 5 lat odpowiadała za współpracę z partnerami w 4sync jako Channel & Business Development Director. Pełniła także role dyrektorskie m.in. w Versim, Vemi, VOL, Axence, LOG Systems. Przez 12 lat była związana z Tech Datą, awansując na stanowisko dyrektor sprzedaży (2008 – 2010).

Legitymuje się certyfikatami audytora wiodącego systemu ISO 27001 oraz Certified in Cybersecurity (ISC)2. Jest członkinią organizacji branżowych ISSA Polska, ISSA International, Cyber Women Community, (ISC)2 oraz rady programowej konferencji SEMAFOR i Security First.