Secfense, krakowska firma działająca w obszarze cyberbezpieczeństwa, rozbudowuje zespół. W listopadzie dołączył do niej Bartosz Cieszewski, który rozpoczął pracę na stanowisku Solutions Architect. Będzie współpracował z działem handlowym, by identyfikować potrzeby klientów firmy i dostosowywać do nich produkty.

Będę łączył rozwiązania z portfolio firmy z systemami naszych klientów, by zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa danych i innych zasobów” – wyjaśnia nowy Solution Architect.

Bartosz Cieszewski jest w branży IT od ponad 10 lat. Do Secfense przeszedł z Atosa, gdzie spędził 4 lata jako Senior Networking Engineer (2019 – 2023). Jako inżynier sieciowy i doradca ds. IT pracował wcześniej w Atosie (2012 – 2016) i w IBM, w centrum usługowym firmy we Wrocławiu (2016 – 2019). W ostatnich latach zajmował się przede wszystkim obsługą złożonych środowisk sieciowych opartych na load balancerach.

We wrześniu br. do zespołu Secfense dołączyła Beata Kwiatkowska, obejmując nowo utworzone stanowisko Business Development Officera.