Dagma Bezpieczeństwo IT ponownie oferuje produkty Barracuda Networks. Dzięki temu uzupełnia swoje portfolio o rozwiązania, które są przeznaczone przede wszystkim dla największych organizacji. Obejmują one ochronę poczty e-mail, aplikacji webowych, sieci, danych i infrastruktury IT.

„Wracamy do współpracy z Barracuda Networks – partnerem dobrze nam znanym. Odświeżamy więc kontakty i na nowo zapraszamy do współpracy partnerów, którzy kiedyś sprzedawali produkty Barracuda” – mówi Paweł Jurek, dyrektor rozwoju biznesu w Dagma Bezpieczeństwo IT.

Zamierzamy dzielić się opinią, która na rynku panowała – że każde rozwiązanie Barracuda Networks dostarczane za pośrednictwem naszej dystrybucji wiąże się z szerokim wsparciem okołosprzedażowym partnera, ale również wysokiej jakości pomocą techniczną Dagmy dla klienta” – zapowiada dyrektor.

Dystrybutor ze Śląska informuje, że obecnie zapewnia kompleksową ochronę IT blisko 150 tys. firm i instytucji publicznych, oferując audyty, szkolenia, wyspecjalizowane usługi i zabezpieczenia IT.