Barbara Karmolińska została Business Development Managerem Cisco w TD Synnex. Przed dołączeniem do zespołu dystrybutora była Customer & Vendor Support Manager w Vector Solutions.

Jej główne obowiązki w nowej roli to rozwój partnerów biznesowych Cisco współpracujących z TD Synnex, pozyskiwanie i onboarding nowych partnerów, współpraca z producentem w zakresie jego oferty w TD Synnex i na polskim rynku, budowanie świadomości marki wśród partnerów, realizowanie strategii sprzedażowej.

Barbara Karmolińska za główny cel stawia sobie rozwój partnerów. Szczególny nacisk chce położyć na rozszerzanie ich kompetencji i znajomości rozwiązań Cisco. Dzięki wcześniejszej pracy po stronie partnera biznesowego TD Synnex wie, jakie wyzwania integratorzy napotykają na co dzień, jak też od ich strony zna kwestie rozwoju oferty Cisco, ponieważ sama przechodziła przez proces podwyższania certyfikacji.

Barbara Karmolińska swoją karierę w IT rozpoczęła w 2021 r. w Vector Solutions. Przez 2 lata pracowała jako Vendor Relationship Coordinator, żeby w marcu 2023 roku awansować na stanowisko Customer & Vendor Support Manager.

Barbara Karmolińska raportuje do Grzegorza Górniaka, Cisco Business Unita Managera.

Prywatnie pasjonuje się narciarstwem – jest instruktorką narciarstwa – oraz motoryzacją. Przez 3 lata pracowała nawet jako kierowca ciężarowki.