Dawid Haczkur i Karol Roda awansowali na stanowisko Sales Accelator Manager w zespole Small Medium Business (SMB) w Cisco, kierowanym przez Magdalenę Łyszczarz i Marcin Chudaka.

W nowej roli będą odpowiadać za poszerzenie wiedzy na temat rozwiązań Cisco i promowanie portfolio marki wśród zespołów sprzedaży u dystrybutorów i partnerów. Z zespołem SMB będą określać nowe możliwości i obszary rozwoju sprzedaży.

Do zadań Dawida Haczkura należy zbudowanie i wspieranie sieci partnerów w segmencie SMB wspólnie z dystrybutorami Cisco w Polsce: Also, TD Synnex i Ingram Micro.

Karol Roda z kolei będzie wspierał strategicznych partnerów Cisco w małych i średnich przedsiębiorstwach, przede wszystkim w dostarczaniu rozwiązań w modelu usługowym (as a service).

Dawid Haczkur karierę w IT rozpoczął w 2015 r. w ABC Dacie, pracując w dziale handlowym, następnie poprzez program stażowy Cisco X-Sell zaczął współpracę z Cisco jako Software Sales Specialist.

Karol Roda pracę zawodową zaczął 20 lat temu. Przez 15 lat pracował z klientami MŚP u lokalnego integratora na Pomorzu. Od ponad 4 lat razem z Dawidem Haczkurem i zespołem rozwijał segment Cisco SMB w Polsce poprzez podnoszenie świadomości w zakresie portfolio i rozwiązań Cisco, poczynając od dystrybucji, poprzez partnerów, a kończąc na klientach końcowych.