Łukasz Kulig objął stanowisko dyrektora zarządzającego Avaya w Polsce. Ma ponad 20 lat doświadczenia w branży IT. Pracował na stanowiskach kierowniczych i technicznych w takich firmach jak Ericsson, InterCall, Arkadin, Orange i Netia.

Przed przejściem do Avaya Łukasz Kulig był przez kilka miesięcy szefem sprzedaży na Polskę i Europę Środkową w Lifesize. Wcześniej przez blisko 4 lata w Netii pełnił funkcję dyrektora sprzedaży odpowiedzialnego za BPO i integratorów. Przed ponad dekadą pracował już w Avaya jako Key Account Manager.

Łukasz Kulig jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku radioelektronika i technologie multimedialne oraz studiów podyplomowych SGH na kierunku zarządzanie jakością.

Avaya koncentruje się obecnie na dostarczaniu systemów do komunikacji zarówno z klientami jak i pomiędzy pracownikami, tworząc rozwiązania, pozwalające uprościć komunikację oraz pracę grupową – w modelu chmurowym, w środowisku klienta, czy w modelu hybrydowym.

"Oparcie całej organizacji na innowacyjnych rozwiązaniach komunikacyjnych i informatycznych ma ogromny wpływ na jakość zarządzania i wydajność pracy, a także na budowanie efektywnych i korzystnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi." – przekonuje Łukasz Kulig. Zapowiada współpracę z partnerami we wsparciu transformacji biznesu w polskich firmach.