Arrow ECS reorganizuje struktury korporacji w Europie. Polska znajdzie się w nowym regionie, obejmującym wschodnią Europę i Skandynawię. Dyrektorem sprzedaży regionu North-East Arrow ECS został Henrik Resting-Jeppesen, dotychczasowy szef korporacji w regionie nordyckim (od 2016 r.). Z Arrow ECS jest związany od 1994 r. Wcześniej był m.in. dyrektorem operacyjnym w Skandynawii. Oprócz Polski z naszej części Europy do North-East wejdą Czechy i Węgry.

Wcześniej polski rynek znajdował się w strukturze Europy Środkowej i Wschodniej, obejmującej również Niemcy. Dotychczasowy dyrektor regionalny, Marcus Adä, zaledwie po roku odchodzi z firmy. "Rozstaliśmy się w zgodzie" – oznajmił. Utworzono nowy region DACH z nowym dyrektorem, którym został Patrice Rousell.

Marcus Adä należy do najbardziej znanych menedżerów w niemieckiej dystrybucji. Ma 30 lat doświadczenia w branży. Wcześniej był wiceprezesem w Avnet Technology Solutions. Poprzednio przez prawie 10 lat pracował w Ingram Micro, a wcześniej m.in. w Azlan.