Elastyczność instalacji, więcej mocy, więcej miejsca

Zasilacze APC Smart-UPS Ultra są o połowę mniejsze i lżejsze niż porównywalne rozwiązania, oferując 2,5-krotnie większą gęstość mocy. Dzięki elastycznym opcjom montażu, można je instalować w szafach rack lub na ścianie/suficie, czy pod biurkiem, co pozwala zaoszczędzić miejsce na sprzęt IT. Dla większej wygody użytkowania zasilacze zostały wyposażone w automatycznie obracany ekran dotykowy.

Niezawodność oraz dłuższa żywotność

Zasilacze bezprzerwowe APC Smart-UPS Ultra wykorzystują technologię litowo-jonową, która zapewnia do trzech razy dłuższe działanie niż tradycyjne zasilacze UPS z akumulatorami VRLA.. Pozwala to na eliminację kosztów wymiany baterii i związanych z tym opłat serwisowych przez cały okres eksploatacji urządzenia, co przekłada się na znacznie niższy TCO. APC Smart-UPS Ultra są objęte 5-letnią gwarancją, jednak zastosowanie baterii litowych pozwala z powodzeniem użytkować je nawet przez dekadę bez potrzeby wymiany akumulatora.

Monitoring dzięki platformie EcoStruxure Ready

Urządzenie jest wspierane przez platformę EcoStruxure Ready, która umożliwia monitorowanie rozwiązania w chmurze i dostarcza rekomendacje oparte na gromadzonych danych. Dzięki temu możliwa jest diagnostyka prewencyjna, co prowadzi do ograniczenia ryzyka przestojów i skrócenia średniego czasu naprawy. Dzięki łączności realizowanej za pośrednictwem wbudowanego portu sieciowego oraz portalowi online EcoStruxure Ready, APC Smart-UPS zapewniają stały wgląd w zautomatyzowane i konfigurowalne alerty dotyczące stanu zasilacza UPS.

Więcej informacji o APC Smart-UPS Ultra znajduje się na tej stronie.