Zarząd AB został powołany na nową kadencję. Zespół, który dotychczas stał na czele największej grupy dystrybucyjnej w kraju, pozostaje bez zmian. Są to: prezes Andrzej Przybyło oraz członkowie zarządu: Zbigniew Mądry, Grzegorz Ochędzan i Krzysztof Kucharski.

Andrzej Przybyło jest jednym z założycieli spółki. W latach 1990 – 1996 prowadził działalność pod firmą A&B. Od powstania AB SA w 1998 r. jest prezesem zarządu. Należy do głównych akcjonariuszy (posiada ponad 8 proc. akcji). Ma natomiast największy udział pod względem liczby głosów (15,06 proc.).

Andrzej Przybyło jest także członkiem rady nadzorczej spółki Alsen oraz przewodniczącym rady nadzorczej AT Computers Holding, dystrybutora z grupy AB działającego w Czechach i na Słowacji.

Zbigniew Mądry jest członkiem zarządu AB SA od założenia spółki, czyli od 1998 r. Obecnie odpowiada za politykę zakupową, sprzedaż, logistykę i marketing. Zasiada również w zarządzie AT Computers Holding.

Na początku kariery Zbigniew Mądry był handlowcem w firmie Trans-M w latach 1992-1994, a następnie od 1994 r. w firmie PH AB Iwona Przybyło, w której od 1996 r. pełnił funkcję dyrektora handlowego.

Grzegorz Ochędzan wszedł do zarządu AB w 2008 r. Pełni funkcję dyrektora finansowego. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu finansami, które zdobywał w spółkach różnych branż, m.in. w PKO BP, JTT Computer, Teta, w Ruchu i EnergiaPro. Przed przejściem do AB w latach 2004-2008 był związany głównie z ADe Line (Almi Decor), jako CFO i wiceprezes zarządu.

Krzysztof Kucharski pełni funkcję członka zarządu AB od 2010 r., a ze spółką związał się w 1998 r. Jest dyrektorem ds. korporacyjnych i prawnych. Ma 20-letnie doświadczenie w samodzielnej obsłudze dużych podmiotów gospodarczych.