Podczas Channel Trends+Visions 2021 polscy partnerzy ALSO, podobnie jak ich odpowiednicy z ponad 23 krajów Europy, w których dystrybutor ma swoje przedstawicielstwa, będą mogli zapoznać się między innymi z prognozami dotyczącymi rozwoju rynku IT w takich obszarach, jak chmura, cyberbezpieczeństwo, IoT, sztuczna inteligencja, a także sprzęt, w tym rozwiązania medyczne.

Zgodnie z zapowiedziami w wydarzeniu wezmą udział kluczowi dostawcy ALSO, jak też zaproszeni wizjonerzy i pionierzy rynku IT. Poza ich wystąpieniami, istotnym elementem wydarzenia będą wirtualne, interaktywne showroomy oraz liczne możliwości nawiązywania kontaktów.

Przyjęte w tym roku hasło “New2Next” odnosi się – jak wyjaśniają przedstawiciele ALSO – do “następnej normalności”, a więc czasu po pandemii, która wprowadziła nas w obecną “nową normalność”. Według ALSO w każdym z tych okresów kluczowa okazuje się praca zdalna i dlatego podczas zbliżających się targów omówione zostaną technologie, platformy i ekosystemy, które będą dalej kształtować ten trend.

„Jako dostawca technologii, łączący doświadczenie producentów z kompetencjami sprzedawców, dysponujemy ekosystemem w pełni odpowiadającym na wyzwania nowej i następnej normalności. Chcemy podzielić się jego możliwościami z naszymi partnerami” – podkreśla Gustavo Möller-Hergt, dyrektor generalny ALSO Holding.

Resellerzy i integratorzy chętni do udziału w wydarzeniu mogą zarejestrować się pod adresem: www.alsoctv.com.