Also Holding ogłosiło rozszerzenie partnerstwa z Allied Telesis. Dystrybutor od lat współpracuje z japońskim dostawcą rozwiązań sieciowych.

"Also i Allied Telesis łączą swoje siły, aby wspólnie wykorzystać nowy potencjał rynkowy w Europie" – oznajmił Gustavo Möller-Hergt, CEO Also Holding.

Połączenie kompetencji Also i sieci Allied Telesis na rynkach rozwiązań dla firm, jednostek publicznych, edukacji i ogólnie organizacji posiadających krytyczną infrastrukturę ma generować efekty synergii, które pozwolą pozyskiwać nowych klientów i realizować nowe projekty – wynika z zapowiedzi.

"Wydarzenia ostatnich kilku miesięcy pokazują, jak ważne są stabilne i bezpieczne rozwiązania, zwłaszcza w systemie opieki zdrowotnej i edukacji. Zapotrzebowanie rośnie w całej Europie" – zapewnia lider międzynarodowego dystrybutora.

Przekonuje, że kompleksowa, niezawodna i bezpieczna sieć wymaga zintegrowanych, inteligentnych i wydajnych rozwiązań sieciowych, które zapewniają płynne działanie infrastruktury IT dla różnych mediów.

Allied Telesis działa od 1987 r. Oferuje m.in. SD-WAN, rozwiązania autonomicznej sieci, rozwiązania do przemysłowego internetu rzeczy (IIoT) oraz do nadzoru wideo.